Gerbiami 2015 m. Kengūros projektų Lyderių turo nugalėtojai!

Maloniai primename, jog į Vokietiją (Berlyną) keliausime 2016 m. birželio 2-5 dienomis. Į kelionę yra kviečiami šie moksleiviai (juos informuosime apie kelionės eigą balandžio mėnesį):

Elzė Demjanovaitė Kaišiadorių r. Gudienos m/d. „Rugelis“
Ula Lukrecija Matulaitytė Kėdainių J. Paukštelio gimnazija
Dovydas Vidžiūnas Biržų „Saulės“ gimnazija
Gintarė Pociūtė Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla
Lukrecija Monkevičiūtė Vilniaus „Šaltinėlio“ privati mokykla
Eglė Petrauskaitė Šiaulių r. Kužių gimnazija
Jokūbas Laurynas Daugėla Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
Milanas Rinkevičius Panevėžio A. Lipniūno progimnazija
Sandra Babarskaitė Alytaus r. Miroslavo gimnazija
Faustas Litvinaitis Vilniaus S. Stanevičiaus progimnazija
Andrius Gasiukevičius Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija
Viktorija Lazauskaitė Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija
Daniel Bogdevič Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija
Arūnas Paulauskas VŠĮ Pranciškonų gimnazija (Kretinga)
Gabrielė Mikutaitė Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla
Gabrielė Paukštytė Šiaulių r. Aukštelkės mokykla
Kristupas Velžys Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla
Ieva Vėbraitė Vilniaus Inžinerijos Licėjus
Erika Abromavičiūtė Kauno r. Raudondvario gimnazija Kulautuvos skyrius
Emilija Obelienytė Kauno r. Raudondvario gimnazija Kulautuvos skyrius
Laura Kuznecovaitė Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla
Indrė Musteikytė Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla
Deimantė Riepšaitė Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla
Meda Bieliauskaitė Vilniaus Inžinerijos Licėjus
Aistė Demjanovaitė Kaišiadorių r. Gudienos m./d. „Rugelis“
Kasparas Skuja Vilniaus „Šaltinėlio“ privati mokykla
Agnė Juozulynaitė Vilniaus Žemynos progimnazija
Deimantė Radzevičiūtė Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla
Justina Šiaulytė Kretingos r. Kartenos mokykla – daugiafunkcinis centras
Airidas Giedraitis Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla
Liveta Stončiūtė Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazija
Eglė Lukoševičiūtė Kretingos r. Salantų gimnazija
Erika Svetlana Jarmolovska Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
Augusta Vigelytė Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla
Šarūnas Lekstutis Kretingos r. Salantų gimnazija
Jurga Rupšytė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija
Tautvydas Mickevičius VDU „Rasos“ gimnazija
Paulius Janušauskas Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija
Denisas Moskaliovas Kauno Aleksandro Puškino gimnazija
Tauras Treikauskas Kauno Jėzuitų gimnazija
Mantvydas Mačeika Vilniaus Maironio progimnazija
Ugnė Balnaitytė Kauno Vinco Kudirkos progimnazija
Lėja Punytė Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija
Nojus Raškevičius Kauno Jėzuitų gimnazija
Ron Kremer Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla
Gediminas Poškus „Saulės“ privati gimnazija
Akvilė Žičkauskaitė Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija
Evelina Auškalnytė Kauno Jėzuitų gimnazija
Ernestas Garšva Kauno Jėzuitų gimnazija
Justas Vanagas Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla
Mykolas Maneikis Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija
Greta Krištapavičiūtė Vilniaus Inžinerijos Licėjus
Sabina Tomaševič Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
Elžbieta Vysocka Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija
Marijus Juodka Vilniaus S. Daukanto gimnazija
Anastasija Rusak Vilniaus B. Radvilaitės pagrindinė mokykla