Mieli 2019 m. Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ laureatai!

  Skelbiame moksleivių sąrašą, kuriuos 2019 m. spalio 10-13 dienomis kviečiame keliauti į Lenkiją. Kelionės metu aplankysime Gdanską, Antrojo pasaulinio karo muziejų, Marienburgo pilį, šv. Lipkos vienuolyną, vilko guolį. Detalią kelionės informaciją persiųsime į mokyklas. Maloniai prašome vykstančiųjų pranešti apie savo apsisprendimą iki rugsėjo 30d. el.p. adresu pastas@vkif.lt

Nr. Moksleivis(-ė): Mokykla:
1 VALERIJA MAKSIMOVA ALYTAUS RAJONO DAUGŲ VLADO MIRONO GIMNAZIJA
2 GRETA APANAVIČIŪTĖ ELEKTRĖNŲ “VERSMĖS” GIMNAZIJA
3 TIJA BUOŽIŪTĖ ERUDITO LICĖJUS
4 GABRIELĖ KAVECKAITĖ JONIŠKIO “AUŠROS” GIMNAZIJA
5 VILTĖ TARAŠKEVIČIŪTĖ JUODŠILIŲ “ŠILO” GIMNAZIJA
6 GIEDRĖ KUKANAUSKAITĖ KAUNO “SANTAROS” GIMNAZIJA
7 UGNĖ MICUTAITĖ KAUNO “SAULĖS” GIMNAZIJA
8 GODA DAMBRAUSKAITĖ KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJA
9 NERINGA LEKANDRĖ KAUNO KOLEGIJA
10 EGLĖ MIKALAUSKAITĖ KAUNO R. AKADEMIJOS UGNĖS KARVELIS GIMNAZIJA
11 PAULINA DALBOKAITĖ KAUNO R. BABTŲ GIMNAZIJA
12 GABIJA GERVYTĖ KAZLŲ RŪDOS PRANO DOVYDAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA
13 RIMANTĖ KALVAITYTĖ KAZLŲ RŪDOS VALDORFO PROGIMNAZIJA, VŠĮ
14 LAURA ZENEVIČIUS SOBERONE KĖDAINIŲ KALBŲ MOKYKLA
15 JEKATERINA PAVLIUKOVEC KLAIPĖDOS “AITVARO” GIMNAZIJA
16 DOMANTAS KASNAUSKAS KLAIPĖDOS LICĖJUS
17 GRETA JUCIŪTĖ KLAIPĖDOS MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJA
18 MARIJA KALNIŪTĖ KRETINGOS MARIJOS TIŠKEVIČIŪTĖS MOKYKLA
19 EGLĖ SKEBAITĖ KUPIŠKIO LAURYNO STUOKOS-GUCEVIČIAUS GIMNAZIJA
20 AUSTĖJA KONDRATAITĖ LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETO GIMNAZIJA
21 EMILIJA ZUBRICKAITĖ MARIJAMPOLĖS JONO TOTORAIČIO PROGIMNAZIJA
22 DANIELĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ MARIJAMPOLĖS MARIJONŲ GIMNAZIJA
23 GRETA ŠPOKAUSKAITĖ MAŽEIKIŲ GABIJOS GIMNAZIJA
24 SOFIJA MICKEVIČIŪTĖ MAŽEIKIŲ GABIJOS GIMNAZIJA
25 ADRIJA KIAZIMOVAITĖ MAŽEIKIŲ KALNĖNŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
26 ELINGA JURKŪNAITĖ MOLĖTŲ GIMNAZIJA
27 UGNĖ BALTRUŠAITYTĖ NACIONALINĖ M.K.ČIURLIONIO MENŲ MOKYKLA
28 KAROLINA TARBONAITĖ PANEVĖŽIO M.RIMKEVIČAITĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRAS
29 GABIJA KOVARSKAITĖ PANEVĖŽIO RAJONO SMILGIŲ GIMNAZIJA
30 BENAS ČEPLINSKAS PANEVĖŽIO VYTAUTO ŽEMKALNIO GIMNAZIJA
31 KOTRYNA ELZĖ KULIEŠIŪTĖ PLUNGĖS R. PLATELIŲ GIMNAZIJA
32 AUSTĖJA MUŠEIKYTĖ RIEŠĖS GIMNAZIJA
33 KAROLIS NIKARTAS SKUODO RAJONO YLAKIŲ GIMNAZIJA
34 SAULĖ RAKAUSKAITĖ ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLA
35 KAROLINA RIEPŠAITĖ ŠIAULIŲ SIMONO DAUKANTO GIMNAZIJA
36 ELDAR KONONENKO ŠIAULIŲ ZOKNIŲ PROGIMNAZIJA
37 MARIJA BUIVYTĖ TRAKŲ VYTAUTO DIDŽIOJO GIMNAZIJA
38 UGNĖ GIRDENYTĖ UKMERGĖS “ŠILO” PROGIMNAZIJA
39 AUGUSTĖ NARKŪNAITĖ UTENOS ADOLFO ŠAPOKOS GIMNAZIJA
40 KAROLINA, JUZĖNAITĖ UTENOS R. UŽPALIŲ GIMNAZIJA
41 MATAS KARTAVIČIUS VILKAVIŠKIO R. KYBARTŲ “SAULĖS” PROGIMNAZIJA
42 GABIJA DAMKAUSKAITĖ VILNIAUS “TAIKOS” PROGIMNAZIJA
43 AUGUSTĖ KAŠĖTAITĖ VILNIAUS BALSIŲ PROGIMNAZIJA
44 SAULĖ ŽELNYTĖ VILNIAUS DARŽELIS-MOKYKLA “DAINORĖLIAI”
45 SOFIJA ANDRAŠIŪNAITĖ VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO INŽINERIJOS LICĖJUS
46 LUKRECIJA KONSTANCIJA TERMINAITĖ VILNIAUS JONO BASANAVIČIAUS PROGIMNAZIJA
47 JONĖ DIDŽGALVYTĖ VILNIAUS SIMONO DAUKANTO GIMNAZIJA
48 ALISA BLYNAITĖ VŠĮ “VIMS – INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL”
49 ADELĖ DANUTĖ OSTERBERG VŠĮ PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJA
50 SVAJŪNĖ JEDINKUTĖ NACIONALINĖ M.K.ČIURLIONIO MENŲ MOKYKLA
51 MORTA ŠIAULYTĖ VŠĮ PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJA
52 MARGARITA VALIONYTĖ VILNIAUS SIMONO DAUKANTO GIMNAZIJA
53 GINTARĖ PAPLAUSKAITĖ VILNIAUS “MINTIES” GIMNAZIJA
54 KAROLINA KASNAUSKĖ VŠĮ PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJA
55 MARTYNA ŽILINSKAITĖ ŠIAULIŲ SAULIAUS SONDECKIO MENŲ GIMNAZIJA
56 UGNĖ VAIČIŪNAITĖ ALYTAUS R. BUTRIMONIŲ GIMNAZIJA
57 KARINA MAKULAVIČIŪTĖ ALYTAUS R. BUTRIMONIŲ GIMNAZIJA