Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas



Istorijos Kengūros Naujienos :

 

     

Gerbiami 2014 m. Kengūros projektų Lyderių turo dalyviai ir vadovai !


Skelbiame Lyderių turo rezultatus. Nuoširdžiai sveikiname geriausių darbų autorius.

Šiems moksleiviams skiriami diplomai ir kelionė į Slovakiją (su vykstančiais į šią kelionę susisieks ir smulkesnę informaciją pateiks šio VKIF projekto rengėjai, kelionė numatoma 2015 m. gegužės 1-4 dienomis, tačiau VKIF projektų rengėjai pasilieka teisę patikslinti kelionės datą).

 

2014 m. Istorijos Kengūros Lyderių turo diplomai:

Dalyvio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

  1. Robert Pavtel

Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla

Alina Svatkovska

  1. Elzė Demjanovaitė

Kaišiadorių r. Gudienos m/d. „Rugelis“

Vilija Demjanovienė

  1. Justas Dijokas

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla

Šarūnas Vilkelis

  1. Ugnius Šlekys

Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla

Lidija Andruškienė

  1. Vaidas Narkevičius

Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla

Vitalija Daugėlienė

 

2014 m. Gamtos Kengūros Lyderių turo diplomai:

Dalyvio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

  1. Neringa Jansevičiūtė

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Angelė Pajėdienė

  1. Justas Kalesinskas

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Ingrida Čiuškytė

  1. Andrius Gasiukevičius

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija

Irena Šuminienė

  1. Erikas Butkus

Panevėžio r. Velžio gimnazija

Lina Janušauskienė

  1. Meda Kučinskaitė

Prienų „Ąžuolo“ progimnazija

Rasa Kučinskienė

 

 

2014 m. Kalbų Kengūros Lyderių turo diplomai:

Dalyvio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

 Lietuvių kalba

  1. Augustė Pikelytė

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Jolita Velžienė

  1. Greta Petrauskaitė

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Jolita Velžienė

  1. Kristupas Velžys

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Jolita Velžienė

  1. Karolis Gadeckis

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla

Loreta Bankauskienė

  1. Augustinas Kavalčiukas

VšĮ „Saulės gojus“

Vilma Dastikienė

  1. Ugnė Kiriuškinaitė

Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija

Laima Bandalevičė

  1. Augustas Jasiūnas

Šiaulių r. Kužių vidurinė mokykla

Teresė Hokienė

  1. Alanas Markulis

Šiaulių r. Kužių vidurinė mokykla

Teresė Hokienė

  1. Goda Beinortaitė

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija

Zita Želnienė

  1. Deimantė Jackauskaitė

Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla

Ilona Bendaravičiūtė

 

Vokiečių kalba

  1. Patrikas Pauža

Kauno technologijos universiteto gimnazija

Vilma Palienė

  1. Gabija Lukoševičiūtė

Kauno „Saulės“ gimnazija

Dalia Mikalajūnienė

  1. Julius Vytautas Meisner

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Birutė Terminienė

 

Prancūzų kalba

  1. Augustė Nemčauskytė

Klaipėdos „Smeltės“ progimnazija

Irena Eirošienė

  1. Austėja Strakšytė

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Nijolė Stankevičienė

 

Anglų kalba

  1. Martynas Anikanovas

Kauno Jono Žemaičio-Vytauto progimnazija

Daiva Barkauskienė

  1. Justina Klimaitė

Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija

Vilma Čižauskienė

  1. Mintautė Rutkauskaitė

Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla

Ana Aleksejeva

  1. Dovilė Šapranauskaitė

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys

Jandra Kovalevkė

  1. Laurynas Stalmokas

Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla

Sonata Mineikienė

  1. Mantas Vičius

Klaipėdos „Smeltės“ progimnazija

Romualda Jankauskienė

  1. Donatas Krasauskas

Visagino „Verdenės“ gimnazija

Aldona Petrauskienė

  1. Gintas Sakalauskas

Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinė mokykla

Neringa Lemežienė

  1. Mindaugas Smetaninas

Vilniaus šeškinės vidurinė mokykla

Irena Grubienė

  1. Ieva Žukauskaitė

Kauno Kazio Griniaus progimnazija

Birutė Krivickienė

  1. Vestina Vitkauskaitė

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Viktorija Bernotienė

  1. Evita Burnickytė

Šiaulių Dainų progimnazija

Aušra Ramanauskienė

  1. Laurynas Matuzas

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija

Eglė Vainorienė

  1. Ema Purickaitė

Klaipėdos Vydūno gimnazija

Lina Krutkevičienė

  1. Karina German

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla

Galina Bogdanova

  1. Daniil Chrobostov

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla

Galina Bogdanova

  1. Marijus Naujikas

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras

Vyda Litvinavičienė

  1. Titas Žievys

Šakių „Varpo“ mokykla

Daiva Mažeikienė

  1. Silvija Lik

Vilniaus Balsių pagrindinė mokykla

Jolanta Jankūnaitė

  1. Lėja Kašelionytė

Lazdijų m/d „Kregždutė“

Aušra Žukauskienė

  1. Šarūnas Lekstutis

Kretingos r. Salantų gimnazija

Marytė Kvederaitė

  1. Reda Jonušaitė

Kretingos r. Salantų gimnazija

Marytė Kvederaitė

  1. Deimantė Tumkutė

Plungės r. Alsėdžių vidurinė mokykla

Antanas Vaitkevičius

  1. Kotryna Jasinskaitė

Palangos Senoji gimnazija

Genė Pečiukevičienė

  1. Ugnė Šličiūtė

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

Lina Neverdauskaitė

  1. Ernestas Makareinis

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

Sonata Šilinskienė

  1. Justas Tamošiūnas

Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla

Ingrida Urbutienė

 

Rusų kalba

  1. Greta Velikanova

Vilniaus Senvagės gimnazija

Žana Bortkevič

  1. Greta Bartosevič

Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Stanislava Kačanovska

  1. Dominyka Curukova

Vilniaus Žvėryno gimnazija

Irena Vološina

  1. Karolis Dabulskis

Kauno Senamiesčio progimnazija

Natalija Kliorienė

  1. Natalija Dmuchovska

VšĮ „Šaltinėlio“ privati mokykla

Ana Vincel

  1. Gabrielė Petrovič

Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Danuta Banevič

  1. Julijan Germanovič

Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Danuta Banevič

  1. Janita Supranavičiūtė

Lazdijų r. Veisiejų gimnazija

Ugnė Babkauskienė

  1. Viktorija Rinkevičiūtė

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

Danuta Voitechovič

  1. Ieva Muravskytė

Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija

Teresa Kozak

  1. Monika Rukaitė

Kauno Antano Smetonos gimnazija

Lolita Leonavičienė

 

Šiems moksleiviams skiriami pagyrimo raštai:

2014 m. Istorijos Kengūros pagyrimo raštai:

Dalyvio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

  1. Justas Vitkauskas

Mažeikių r. Viekšnių gimnazija

Vijola Liachovienė

 

2014 m. Gamtos Kengūros pagyrimo raštai:

Dalyvio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

  1. Kristautas Lebedis,

 

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Daiva Dundulienė

 

2014 m. Kalbų Kengūros pagyrimo raštai:

Dalyvio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojas

  Lietuvių kalba

  1. Raminta Jackauskaitė

Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla

Ilona Bendaravičiūtė

  1. Martynas Jakutis

Anykščių r. Svėdasų J. Tumo-Vaižganto gimnazija

Rimutė Knežienė

 

Anglų kalba

  1. Brigita Narmontaitė

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras

Vyda Litvinavičienė

  1. Goda Karinauskaitė

Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla

Ana Aleksejeva

  1. Milda Budrytė

Kretingos r. Salantų gimnazija

Vilma Šetkienė

  1. Paulius Stanulionis

Vilniaus Jeruzalės mokykla

Margarita Railienė

  1. Nikita Merkul

Vilniaus S. Kovalevskajos vidurinė mokykla

Teresa Beganskienė

  1. Daniel Ragoža

Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija

Violeta Titko

  1. Ignas Bingelis

Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija

Audronė Streikuvienė

  1. Eglė Lukoševičiūtė

Kretingos r. Salantų gimnazija

Marytė Kvederaitė

  1. Vesta Petrašiūnaitė

Klaipėdos H. Zudermano gimnazija

Sonata Šilinskienė

  1. Nauris Pilipčikas

Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

Virginija Rybačauskienė

  1. Pijus Krisiukėnas

Kauno Jėzuitų gimnazija

Alma Gelbūdienė

  1. Denis Moskaliovas

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija

Nina Čerenkova

  1. Milda Pieškutė

Plungės r. Kulių vidurinė mokykla

Irena Kniukštienė

  1. Vygantas Tuzas

Kretingos r. Salantų gimnazija

Marytė Kvederaitė

  1. Karolis Medekša

Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija

Lina Ažušilė

  1. Karolina Pociūtė

Kauno J. Urbšio katalikiška vidurinė mokykla

Jolanta Žukauskienė

 

Rusų kalba

  1. Alina Diadičkina

Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija

Ala Tichomirova

  1. Barbara Paketur

Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Žaneta Gasperovič

  1. Karolina Šuopytė

VšĮ „Šaltinėlio“ privati mokykla

Ana Vincel

  1. Gabija Pragulbeckytė

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija

Tatjana Darulienė

  1. Diana Golenkova

Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija

Teresa Kozak

 

Mokytojams ir darbų vadovams skiriamos padėkos. Dėkojame už begalinį rūpestį, energiją, moksleiviams suteiktas žinias.

Apie visų raštų įteikimą informuosime vėliau. Maloniai kviečiame sekti mūsų informaciją.

Linkime sėkmės.




     

Mieli kolegos ! Gerbiami VKIF projektų dalyviai !


Dėkojame visiems vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ bei Kengūros projektų dalyviams už atliktus darbus ir sveikiname pradėjus naujuosius mokslo metus.

Linkėdami prasmingos veiklos ir sėkmingo kūrybinių sumanymų įgyvendinimo, norime pateikti informaciją apie 2014 m. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų tąsą ir naujų 2015 m. projektų eigą:

 

1.  2014 m. VKIF Kengūros projektų Lyderių turas

2014-10-23 bus skelbiamos Kalbų, Gamtos ir Istorijos Kengūros projektų Lyderių turo užduotys, eiga ir atlikimo laikas.

Lyderių ture įgyja teisę dalyvauti 2014 m. Kalbų, Gamtos ir Istorijos Kengūros projektų Auksinės Kengūros diplomų laimėtojai (jiems iš naujo registruotis nereikia, kadangi tai yra 2014 m. Kengūros projektų tęsinys; 2014 m. rezultatai yra paskelbti svetainėje)

2.  VKIF 2014 m. Kengūros projektų Lyderių turo rezultatų paskelbimas

2014 m. gruodžio 18 d.

3.  2015 m. vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ dalyvių registracija

Registracijos pradžia   2014-11-12

Registracijos pabaiga  2015-01-12

4.  2015 m. vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ užduočių paskelbimas

2014-12-18

5.  2015 m. Kalbų Kengūros projekto dalyvių registracija

Registracijos pradžia  2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-02-03

6.  Kalbų Kengūra 2015

2015-02-03 ir 2015-02-04

7.  2015 m. Istorijos Kengūros projekto dalyvių registracija

Registracijos pradžia 2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-02-10

8.  Istorijos Kengūra 2015

2015-02-10

9.  2015 m. Gamtos Kengūros projekto dalyvių registracija

Registracijos pradžia 2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-02-18

10.  Gamtos Kengūra 2015

2015-02-18

11.  Dėmesio ! Naujiena ! 2015 m. Geografijos  Kengūros projekto dalyvių registracija

Registracijos pradžia 2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-03-03

12.  Geografijos Kengūra 2015

2015-03-03

Paraiškas gali pateikti tiek mokyklos (kolektyvo paraiška), tiek atskiri asmenys. Drauge su projektų registracijos pradžia skelbsime registracijos tvarką.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas pasilieka teisę patikslinti, pakoreguoti projektų vykdymo laiką.

Maloniai kviečiame sekti mūsų informaciją.