Lyderių turas

Gerbiami 2018 m. Kengūros projektų Lyderių turo dalyviai ir vadovai!

Skelbiame Lyderių turo rezultatus. Nuoširdžiai sveikiname geriausių darbų autorius. Šiems moksleiviams skiriami diplomai ir kelionė (smulkesnę informaciją pateiksime vėliau).
Su vykstančiais į šią kelionę susisieks ir smulkesnę informaciją pateiks šio VKIF projekto rengėjai, kelionė numatoma 2019m. gegužės mėnesį.

Šiems moksleiviams skiriami 2018 metų Lyderių turo nugalėtojų diplomai:

2018 m. Istorijos Kengūros diplomai:
1 Kamilė Narvilaitė Kretingos r. Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras Asta Pocienė
2 Klaudija Pleškytė Mažeikių r. Viekšnių gimnazija Vijola Liachovienė
3 Ugnė Kinčinaitė Mažeikių r. Viekšnių gimnazija Vijola Liachovienė
2018 m. Gamtos Kengūros diplomai:
4 Sandra Babarskaitė Alytaus r. Miroslavo gimnazija Reda Kančienė
2018 m. Geografijos Kengūros diplomai:
5 Marina Bondarenko Vilniaus “Juventos” gimnazija Vasilij Jankovič
2018 m. Kalbų Kengūros (Lietuvių kalba) diplomai:
6 Indrė Musteikytė Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla Janina Palikevičienė
7 Justina Strolytė Kauno Martyno Mažvydo progimnazija Auksė Petruševičienė
8 Vestina Vitkauskaitė Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla Jolita Velžienė
9 Augustė Pikelytė Kauno r. Raudondvario gimnazijos Kulautuvos skyrius Jolita Velžienė
10 Greta Petrauskaitė Kauno r. Raudondvario gimnazijos Kulautuvos skyrius Jolita Velžienė
11 Gabija Vasiliauskaitė Kauno technologijų universiteto gimnazija Alma Lakavičienė
12 Justina Šiaulytė VšĮ Pranciškonų gimnazija Laima Gadeikytė
2018 m. Kalbų Kengūros (Anglų kalba) diplomai:
13 Julija Dautoraitė “Šaltinėlio” privati mokykla Alina Petrauskienė
14 Milda Sičiūnaitė “Šaltinėlio” privati mokykla Vilma Goberienė
15 Urtė Pažūsytė “Šaltinėlio” privati mokykla Vilma Goberienė
16 Vakarė Miliūtė Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla Virginija Rybačiauskienė
17 Kristina Dabrišiūtė Birštono gimnazija Rūta Vileikienė
18 Faustas Kilius Biržų “Saulės” gimnazija Vida Samulionytė
19 Matas Šamšonas Biržų “Saulės” gimnazija Vida Samulionytė
20 Kamilė Kiaulakytė Gargždų “Kranto” pagrindinė mokykla Alma Jeriomenkienė
21 Lukas Zaveckas Kalvarijos gimnazija Ingrida Kaleinikienė
22 Miglė Mamuniškytė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras Loreta Rukštelienė
23 Jokūbas Lukošius Kauno “Saulės” gimnazija Eglė Kelmelienė
24 Monika Valionytė Kauno “Saulės” gimnazija Ilona Pečkienė
25 Nikas Jagelavičius Kauno Aleksandro Puškino gimnazija Anastasia Chernyauskene
26 Liutauras Martinkus Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla Daiva Barkauskienė
27 Saulė Mėlinytė Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla Daiva Barkauskienė
28 Ignė Surantaitė Kauno jėzuitų gimnazija Inga Daugirdienė
29 Nojus Žibikas Kauno jėzuitų gimnazija Inga Daugirdienė
30 Armandas Stanevičius Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus Kristina Jocevičiūtė –
Gaidamavičienė
31 Lukas Zajauskas Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla Vilma Urbonienė
32 Oskaras Purvainis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija Kristina Gimpelson
33 Tėja Teodora Žvirblytė Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla Greta Valentukevičiūtė
34 Elzė Lagaunikaitė Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazija Laima Balčiūnienė
35 Urtė Ruibytė Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazija Laima Balčiūnienė
36 Lukrecija Lukošytė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla Rasa Bacienė
37 Matas Junčys Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla Aurelija Gritėnaitė
38 Eglė Šamšonaitė Pasvalio Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla Audronė Barančiukienė
39 Adomas Dzidolikas Šiaulių Jovaro progimnazija Nora Kungienė
40 Emilis Vaitkevičius Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla Inga Klinauskienė
41 Lukas Mažonavičius Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla Inga Klinauskienė
42 Saida Spulginaitė Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla Inga Klinauskienė
43 Ingrida Masoit Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija Zita Karneckienė
44 Eimantas Knatauskas Tauragės “Šaltinio” progimnazija Daiva Albrechtienė
45 Skaistė Jonikaitė Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija Neringa Lemežienė
46 Vakarė Vidžiūnaitė Ukmergės “Šilo” progimnazija Jurgita Pauliukonytė
47 Karolina Stundžytė Utenos Adolfo Šapokos gimnazija Irena Budreikienė
48 Marianna Divotčenko Vilniaus “Juventos” gimnazija Jelena Mazurič
49 Robertas Skaržinskis Vilniaus “Juventos” gimnazija Jelena Mazurič
50 Elzė Žukaitė Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Violeta Stankevičienė
51 Mantas Peciukonis Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Gytė Jasmontienė
52 Urtė Baltušytė Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Rasa Saulienė
53 Ron Kremer Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija Galina Bogdanova
54 Justas Drakšas Vilniaus Žemynos progimnazija Audrius Pševlockis
55 Mykolas Gaigalas Vilniaus Žemynos progimnazija Audrius Pševlockis
2018 m. Kalbų Kengūros (Rusų kalba) diplomai:
56 Kamilė Gapšytė Kauno Aušros gimnazija Nina Fedotova
57 Diana Ulčic Mykolo Biržiškos gimnazija Galina Jakimavičienė
58 Diana Jurgaitytė Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija Nadiežda Loc
59 Erika Radiun Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija Ala Tichomirova
60 Karina Borkovska Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija Danuta Banevič
2018 m. Kalbų Kengūros (Vokiečių kalba) diplomai:
61 Patricija Marozaitė Kauno technologijos universiteto gimnazija Janina Degutytė
62 Lėja Punytė Vilniaus Žirmūnų gimnazija Danutė Šiurkutė
63 Rugilė Ledzinskaitė Visagino “Verdenės” gimnazija Marytė Niparavičienė

 

Šiems moksleiviams skiriami pagyrimo raštai:

2018 m. Istorijos Kengūros pagyrimo raštai:
1 Šarlotė Špakova Panevėžio “Vilties” progimnazija Vitalija Daugėlienė
2018 m. Gamtos Kengūros pagyrimo raštai:
2 Vytautė Atstupėnaitė Panevėžio „Vilties“ progimnazija Asta Sakalienė
2018 m. Geografijos Kengūros pagyrimo raštai:
3 David Jusevič Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija Karina Jusevič
4 Robert Pansevič Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija Karina Jusevič
2018 m. Kalbų Kengūros (Lietuvių kalba) pagyrimo raštai:
5 Rusnė Marcinkevičiūtė Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija Ingrida Pupalaigienė
6 Ainis Lukša Kauno Petrašiūnų progimnazija Ramutė Vaitkevičienė
7 Mantė Vėželytė Kauno Petrašiūnų progimnazija Ramutė Vaitkevičienė
8 Neda Davidavičiūtė Kauno Petrašiūnų progimnazija Ramutė Vaitkevičienė
9 Gabija Paulauskaitė Kauno r. Babtų gimnazija Laima Grucė
10 Deimantė Riepšaitė Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla Jolita Velžienė
11 Laura Kuznecovaitė Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla Jolita Velžienė
12 Viltarė Vitkauskaitė Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla Jolita Velžienė
13 Miglė Danieliūtė Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus Jurgita Mitkuvienė
14 Darija Salytė Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla Odeta Perminienė
15 Monika Narkutė Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla Odeta Perminienė
16 Joris Stakauskas Panevėžio “Vilties” progimnazija Asta Sakalienė
17 Ugnė Kiriuškinaitė Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija Laima Bandalevičė
18 Toma Ašmontaitė Tauragės “Šaltinio” progimnazija Daiva Albrechtienė
19 Rugilė Vaisėtaitė Trakų pradinė mokykla Rasa Lietuvininkienė
20 Agnė Juozulynaitė Vilniaus Žemynos progimnazija Miglė Gudžiūnienė
2018 m. Kalbų Kengūros (Rusų kalba) pagyrimo raštai:
21 Orinta Kasparavičiūtė Kėdainių r. Šėtos gimnazija Ina Zubko
22 Monika Narkutė Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla Rasa Urmonienė
23 Laimonas Lisinskas Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija Irena Ulevičienė
24 Karolina Tikanovaitė Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija Lucija Lazareva
25 Vita Puodžiūnaitė Vilniaus licėjus Vida Gurklienė
26 David Račinskij Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija Stanislava Kačanovska
27 Kamilė Stakauskaitė Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija Danuta Banevič
28 Renata Januškevič Vilniaus r. Nemėžio šv. R. Kalinovskio gimnazija Teresa Kozak
29 Augustina Driukaitė Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija Valentina Goršanenko
2018 m. Kalbų Kengūros (Vokiečių kalba) pagyrimo raštai:
30 Karina Pokaliuk Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija Zita Karneckienė
31 Aidas Tekorius Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Jūratė Freire
32 Ūla Sabaliauskaitė Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Birutė Terminienė

Mokytojams ir darbų vadovams skiriamos padėkos.
Dėkojame už begalinį rūpestį, energiją, moksleiviams suteiktas žinias.
Apie visų raštų įteikimą informuosime vėliau. Maloniai kviečiame sekti mūsų informaciją.
Linkime sėkmės ir gražių švenčių!